Czcionka

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
WykopFacebook TwitterGoogle

Prowadzili już 2-0, jednak kropkę nad „i” postawili dopiero w tie breaku. Francuzi, bo o nich mowa po tie breaku pokonali Iran i tym samym zajęli 1. miejsce w grupie, awansując do półfinału Mistrzostw Świata, gdzie już czekała na nich Brazylia.

(4 głosów)

Reprezentacja Niemiec pewnie pokonała 3:0 drużynę Iranu, tym samym awansując do półfinału mistrzostw świata. To było spotkanie praktycznie jednego zawodnika – György Grozera, który kolejny raz pokazał swoją siatkarską klasę.

(5 głosów)

O ile zwycięstwo Brazylii nie jest niespodzianką, o tyle rozmiary - jak najbardziej. Canarinhos wygrali bez straty seta!

(6 głosów)

Niesamowicie emocjonujący mecz rozegrała reprezentacja Polski z Brazylią. Polacy wygrali wyrównanego pierwszego seta, lecz po trzeciej partii, w której dostaliśmy ostre "lanie" wydawało się, że się nie podniesiemy. Polska reprezentacja podniosła się, mało tego! Wygrała mecz po emocjonującym tie-breaku!

(3 głosów)

Reprezentacja Finlandii zmierzyła się dzisiaj z Bułgarami... Pewnie ku zaskoczeniu większości kibiców to Finowie wyszli zwycięsko z tego spotkania, wygrywając 3:0. Mało tego - w trzecim secie można było obserwować grę praktycznie jednego zespołu: Finlandii...

(3 głosów)

Biało-Czerwoni jeszcze nawet nie wyszli na parkiet w niedzielę, ale dzięki korzystnemu wynikowi w spotkaniu Argentyna - USA (3:2) zapewnili sobie awans. Świetna Argentyna z Conte na czele w tie-breaku wygrała z USA. Z naszej grupy awansowały również Francja i Iran.

(4 głosów)

W drugiej fazie Mistrzostw Świata w dniu dzisiejszym zmierzyły się ze sobą drużyny Brazylii i Kanady. Obrońcy tytułu nie pozostawili Kanadyjczykom żadnych złudzeń i mimo problemów w trzecim secie pewnie wygrali całe spotkanie 3:0...

(7 głosów)

To było naprawdę emocjonujące spotkanie. Do końca nie wiadomo było kto wygra mecz. Jednak Rosja ostatecznie pokazała Kubańczykom „gdzie raki zimują”, a ci powoli żegnają się z turniejem.

(7 głosów)

Dzisiejsza wygrana z Włochami za trzy punkty była bardzo ważna. Polacy walczyli z całych sił, ale Azzuri nie poddawali się do samego końca. Jednak ostatecznie to Polska okazała się lepsza i wygrała 3:1.

(5 głosów)

Ten mecz zdecydowanie należał do podopiecznych Vitala Heynena. Pomimo jednosetowego "zrywu" Bułgarów, to Deutchervolleyball’erzy dziś pokazali jak świetnie są przygotowani, nie tylko technicznie, ale i psychicznie.