Michal Cerven powraca ze swoim blogiem!
Michal Cerven powraca na łamach naszego serwisu. Ze swoim blogiem! Słowacki środkowy Delecty Bydgoszcz, w tym wpisie podzieli się z wami swoimi przemyśleniami na temat przebytej po sezonie operacji kolana oraz opowie czy Stephane Antiga musiał przejść w zespole chrzest! Zapraszamy!
Michal Cerven powraca ze swoim blogiem!

Witajcie przepraszam że tak długo nie pisałem, jednak jak sami pewnie doskonale wiecie po sezonie musiałem poddać się operacji kolana. Przez pierwsze trzy miesiące, po zabiegu nie mogłem w ogóle skakać, lekarze po prostu mi tego zabronili. Przekazali mi jedną ale za to bardzo ważną wskazówkę: Michał możesz robić wszystko jak normalny człowiek ale nie skakać! W ogóle pierwszy miesiąc po operacji przebiegł mi pod dyktando chodzenia o kulach, powiedziałem wam już przez 3 miesiące miałem zakaz skakania to przez ten 1 okres po operacji nie mogłem znacznie przeciążać kolana i zbyt dużo chodzić. Potem było znacznie lepiej po 1 miesiącu kiedy zrzuciłem kulę, jedynie przez tydzień miałem pewne problemy, jednak na szczęście udało się je rozwiązać.

Pierwszy okres treningów w klubie czyli około trzech tygodni spędziłem praktycznie tylko i wyłącznie na siłowni, musiałem wzmocnić pewne partie mięśni. Bardzo jednak tęskniłem za treningiem z piłkami za wspólnymi ćwiczeniami na hali z kolegami, wspólnymi gierkami itd. Jednak od 22 sierpnia już trenuję na maksa i mogę was zapewnić, że będę chciał walczyć o miejsce w pierwszej szóstce zespołu!

Na obozie we Władysławowie jesteśmy od 27 sierpnia, kiedy przyjechaliśmy nad piękne, polskie ale jednak dosyć zimne morze. Przywitała nas doskonała pogoda 34 stopnie, słońce więc niczego więcej chcieć nie można. Z każdym kolejnym dniem jest pod tym względem niestety coraz gorzej, wczoraj na przykład cały dzień lał deszcz, w nocy było 8 stopni. Dzisiaj jest jednak lepiej więc głowa do góry i do roboty! Na treningach pracujemy już nad wszystkimi elementami: zarówno grą blokiem, w obronie jak i zgrywaniu zespołu. Nie można oczywiście zapomnieć o siłowni bo bez tego nie ma mowy o żadnym sukcesie.

Atmosfera jest bardzo fajna, nie ma żadnego problemu wszystko jest ok. Wielu z was zastanawia się pewnie czy Stephan Antiga musiał przejść jaki chrzest, czy tzw wkupne do zespołu- rozwieje wasze wątpliwości niczego takiego nie było ponieważ po prostu nam nie wolno. W przyszłym tygodniu gramy nasz pierwszy sparing podczas tego obozu, będzie to tylko i wyłącznie treningowy mecz więc absolutnie na wynik nikt nie będzie patrzył.

Do napisania wkrótce! Pozdrawiam wszystkich polskich uczniów, którzy poszli dziś do szkoły pamiętacie, że w czerwcu już są wakacje, a wszystkim studentom życzę udanego wypoczynku albo zdania wszystkich poprawek! Trzymajcie się ciepło!

Michal Cerven


Polecamy takżepolecamy

Nadchodzące transmisje

Liga typerów

Kto wygra mecz

weź udział w lidze typerów

Ranking generalny typowaniaWarning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (_session) in Unknown on line 0