KMŚ - Ambitne Hisamitsu Springs z Mają w składzie nie dało rady Osasco Voleibol Clube!
Nikt nie obiecywał, a tym bardziej nie mówił, że będzie łatwo! Ambitnie, ale ostatecznie "na tarczy" Klubowe Mistrzostwa Świata w Kobe rozpoczęły zawodniczki, Hisamitsu Springs Saga, w których składzie w tym sezonie występuje Polka, Maja Tokarska. Jutro Maja oraz jej team zmierzą się z Dynamo Moskwa (o godz. 12:00 polskiego czasu).

Sympatyczna gdańszczanka statystycznie z tego meczu (na pewno) nie jest zadowolona. W statystykach była Atomówka zapisała następujące cyfry: 2 pkt. (1/9) oraz 1 punkt po bardzo efektownym pojedyńczym bloku na środku siatki na zawodniczce rywalek. Było to w drugim zwycięskim dla gospodyń secie (przy stanie 12:11 dla Hisamitsu). W trzeciej odsłonie nasza rodaczka została zmieniona.

Nasza rodaczka podczas meczu dość często była rotowana, wykonywała na boisku sporo niewidocznej pracy, pomagając w grze w bloku, współpracując i przemieszczając się równo z blokiem swojego zespołu. U wychowanki Gedanii Gdańsk podczas całego meczu było widać pozytywną "elektryczność" w grze. Polka starała się także skutecznie grać w obronie. Serca, ambicji, czy zaangażowania Tokarskiej oraz jej koleżankom z pewnością odmówić nie można.

Hisamitsu Springs Saga – Rexona Sesc 1:3 (16:25, 25:20, 16:25, 21:25)

Hisamitsu: Shinnabe (14), Iwasaka (14), Ishii (14), Nomoto (11), Nakaoji (2), Tokarska (2), Toe (libero) oraz Tsutsui (libero), Mizuta (1), Sakae (1) i Koto

Rexona: Pavao (19), Costa (19), Guimaraes (13), Barreto (11), Da Silva (9), Ratzke (5), Oliveira (libero) oraz Buijs i Da Silva (1)

*Wszystkie informację dotyczące Klubowych Mistrzostw Świata w Kobe oraz poczynań Polki, Mai Tokarskiej znaleźć będzie można na clubworldchampionships.2017.women.fivb.com

Inf. własna, Łukasz Klin, Siatkowka24.com


Polecamy takżepolecamy

Nadchodzące transmisje

Liga typerów

Kto wygra mecz

weź udział w lidze typerów

Ranking generalny typowania