Sada Cruzeiro z kolejnym mistrzowskim tytułem!
Swoje rozgrywki zakończyła również Superliga brazylisjka. Po kolejny mistrzowski tytuł sięgnęła Sada Cruzeiro.
Sada Cruzeiro z kolejnym mistrzowskim tytułem!

Drugi mecz finałowy drużyna prowadzna przez Marcelo Mendeza rozgrywa w swoim mieście. Przy 15 - tysięcznej publiczności brązowi medaliści Klubowych Mistrzostw Świata rozgerali emocjonujące spotkanie, którego wynik wyłonił zwycięzcę rozgrywek Superligi. - Myślę, że miałem szczęście przychodząc do takiego klubu, jak Sada Cruzeiro, który pozwala mi realizować moją myśl trenerską i osiągać takie sukcesy. Dobrałem sobie zawodników, którzy stworzyli kolektyw. W tej drużynie miałem wszystko, świetnych sportowców, świetną kadrę trenerską i wsparcie klubu. To jest nasz sekret. To ta kombinacja pozwoliła nam osiągnąć kolejny sukces. Nie mogłem oczekiwać niczego innego od takiej drużyny, jak nasza - przyznał po meczu Marcelo Mendez. 

- Dzisiejszy mecz był dla mnie bardzo trudny z fizycznego punktu widzenia. W nocy czułem się bardzo źle i obawiałem się, że nie będę w satnie wystąpić w dzisiejszym meczu. Miałem gorączkę i nie byłem w stanie przyjąć żadnego pokarmu. Zespół cały czas mnie wspierał. Trener w szatni zapewnił mi spokój, również pan Vittori widząc łzy w moich oczach dał mi do zrozumienia, że tu nie chodzi tylko o komercję. Ta drużyna jest pełna pasji. Zespół, który wiedział, że nie jestem w 100% dysponowany powiedział mi "Potrzebujemy Cię!". To wszystko zadecydowało o tym, że mogłem wyjść na boisko i zagrać razem z nimi. Trener potem przyznał, że zagrałem mój najlepszy finał. - dodał libero Sady Cruzeiro.


Polecamy takżepolecamy

Nadchodzące transmisje

Liga typerów

Kto wygra mecz

weź udział w lidze typerów

Ranking generalny typowaniaWarning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (_session) in Unknown on line 0