Spore zmiany w Grot Budowlanych Łódź!? Agnieszka Kąkolewska za Pycię!?
Były bez żadnych wątpliwości jedną z najlepszych ekip minionego sezonu w ORLEN Lidze. O kim mowa? O siatkarkach Grotu Budowlanych Łódź, w których szeregach przed sezonem wedługi informacji "Orlen Liga w pigułce", zapowiada się na spore zmiany. Zapraszamy do lektury!
Spore zmiany w Grot Budowlanych Łódź!? Agnieszka Kąkolewska za Pycię!?

Na obecną chwilę, jeśli chodzi o Łódź, to wiemy tyle, że w przyszłym sezonie zobaczymy ją w rozgrywkach. Podstawą dla prezesa, Marcina Chudzika, jest pozostawienie trzonu wicemistrzowskiego składu, a przy odrobinie szczęścia, jak i finansów wzmocnienie drużyny. Łodzianki, będą też chciały z pewnością wystartować w Lidze Mistrzyń. Wszystko jest uzależnione, jak w większości w sporcie, ale i życiu, od finansów. Na pewno w Grot Budowlanych, nie będą robić nic na siłę.


Wiadomo, że fani KSB w przyszłym sezonie nie obejrzą (niestety), ale Sylwii Pyci, która zakończyła po ostatnim pojedynku finałowym zawodniczką karierę. Na klubowych korytarzach mówi się, że na skutek problemów ze sponsorem strategicznym siatkarek z Wrocławia, do Łodzi przeniesie się, Agnieszka Kąkolewska, środkowa reprezentacji Polski, która w popularnych "betkach" miałaby zastąpić właśnie Pycię.


Agnieszka pochodzi z Poznania, gdzie urodziła się 17 października 1994 roku. 6 czerwca 2012 zadebiutowała w seniorskiej kadrze Polski podczas wygranego (3:0) meczu z Chińskim Tajpej. Wystąpiła także w turnieju o Puchar Borysa Jelcyna. Grając w stolicy Dolnego Śląska z popularnymi dotychczas "Impelkami", cieszyła się z wicemistrzostwa ORLEN Ligi (2014) oraz brązowego krążka ORLEN Lifgi (2016) W koszulce z orzełkiem na piersi Kąkolewska, znacząco przycieniła się do srebra Igrzysk Europejskich w Baku (2015).


Jeśli chodzi jeszcze o szeregi KSB oraz ich wicemistrzowski team, zanosi się przed sezonem na poszukiwanie nowej libero. Paulina Maj ERWARDT, albo zmieni otoczenia, albo zdecyduje się na porządki w życiu prywatnym (zostanie mamą) Paulina dotychczas była, jak na razie Matką Chrzestną, dla potomstwa, Katarzyny Koniecznej, dotychczas atakującej wrocławskiego Impela.


Jak jeszcze przy Wrocławiu jesteśmy, to tu i tam pojawiają się informacje o zainteresowaniu, Amerykanką Megan Courtney. Megan jest w notesie włodarzy polickiego Chemika, którzy planują (trochę z koniecznośći) przebudować drużynę.


Inf. własna, (Orlen Liga- Transfery), ORLEN Liga w pigułce - Łukasz Klin, Siatkowka24.com


Polecamy takżepolecamy

Nadchodzące transmisje

Liga typerów

Kto wygra mecz

weź udział w lidze typerów

Ranking generalny typowaniaWarning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (_session) in Unknown on line 0