Bartłomiej Kruclicki podpisał kontrakt z GKS Katowice
23-letni środkowy podpisał nowy kontrakt z GKS-em Katowice i będzie w szeregach zespołu przez kolejny sezon
Bartłomiej Kruclicki podpisał kontrakt z GKS Katowice

Bartłomiej Krulicki zasilił GKS przed obecnymi rozgrywkami i szybko wywalczył miejsce w podstawowej szóstce. Zagrał we wszystkich dotychczasowych spotkaniach, w których zdobył 178 punktów (11 asów, 110 ataków i aż 57 bloków)

 

- "Bardzo się cieszę, że doszliśmy do porozumienia i obie strony wyraziły chęć dalszej współpracy. Bardzo dobrze czuję się w Katowicach i jestem zadowolony z rezultatu, jaki osiągnęła drużyna. Oczywiście ciągle pozostajemy w grze o 9. miejsce i to jest nasz cel. W przyszłym sezonie liczę na poprawę wyniku zarówno indywidualnego, jak i całego zespołu" - powiedział Bartłomiej Krulicki, po podpisaniu nowej umowy.

 

- "Cieszymy się, że Bartek - który jest wysoko w klasyfikacji blokujących - zostaje z nami. Ten zawodnik z pewnością wpisuję się w koncepcję naszego zespołu i jestem przekonany, że dalej będzie czynił postępy, tak jak cała drużyna. Kontynuujemy nasze założenia, aby GKS w kolejnym, trudnym sezonie był jeszcze mocniejszy" - stwierdził Dariusz Łyczko, menadżer sekcji siatkarskiej

 

Przypominamy, że wcześniej kontrakty z GieKSą przedłużyli trener Piotr Gruszka oraz atakujący Karol Butryn


Polecamy takżepolecamy

Nadchodzące transmisje

Liga typerów

Kto wygra mecz

weź udział w lidze typerów

Ranking generalny typowania