PlusLiga: Wyniki 2. kolejki rozgrywek PlusLigi
Przed nami już druga kolejka zmagań w siatkarskiej ekstraklasie. Na plusligowych boiskach zmierzą się niemal wszystkie ekipy. Poniżej przedstawiamy zestawienie wyników.
PlusLiga: Wyniki 2. kolejki rozgrywek PlusLigi

Dafi Społem Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (10:25, 19:25, 18:25)

 

Dafi Społem Kielce: Stępień (5), Wachnik (5), Nalobin (5), Pawliński (5), Łapszyński (6), Morozau (2), Czunkiewicz (L) oraz Szymański, Schamlewski, Superlak (8), Adamski (2)

Indykpol AZS Olsztyn: Hadrava (15), Pliński (7), Andringa (7), Kochanowski (6), Woicki (4), Rousseaux (20), Żurek (L) oraz Kańczok (1), Makowski

 

Espadon Szczecin - Cuprum Lubin 2:3 (22:25, 25:17, 23:25, 31:29, 13:15)

 

Espadon Szczecin: Duff (12), Malinowski (18), Wika (14), Tervaportti (6), Gawryszewski (11), Menzel (17), Jaskuła (L), Murek (L) oraz Kowalski, Kacperkiewicz, Mihułka, Kluth (3)

Cuprum Lubin: Kaczmarek (37), Pupart (8), Taht (19), Gunia (2), Masny (4), Hain (7), Kryś (L), Makoś (L) oraz Terzić (3), Patucha, Smoliński (7), Michalski (1)

 

Trefl Gdańsk - ONICO Warszawa 3:2 (25:20, 27:25, 25:18, 25:25, 13:8)

 

Trefl Gdańsk: Nowakowski (11), Grzyb (9), Schulz (17), Szalpuk (7), Mika (9), Kozłowski (1), Olenderek (L) oraz Jakubiszak (1), Ferens (5), Majcherski (1)

ONICO Warszawa: Kwolek (14), Brizard (4), Wrona (8), Gorgiev (14), Nowakowski (5), Włodarczyk (13), Wojtaszek (L) oraz Samica

 

BBTS Bielsko - Biała - Asseco Resovia Rzeszów  1:3 (23:25, 25:16, 25:27, 18:25)

 

BBTS Bielsko - Biała: Tarasov (11), Siek (6), Janeczek (8), Gaca (9), Peacock (5), Krikun (16), Czauderna (1), Marek (L) oraz Macionczyk, Bucik, Piotrowski, Kajetan (1)

Asseco Resovia Rzeszów: Lemański (4), Tichacek (1), Depowski, Jarosz (19), Śliwka (10), Możdżonek (7), Masłowski (L), Rusek (L) oraz Rossard (6), Shoeps (1), Perłowski (3)

 

MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom 1:3 (20:25, 21:25, 26:24, 18:25)

 

MKS Będzin: Waliński (2), Kozub (2), Ratajczak (3), Grzechnik (4), Yordanov (8), Araujo (17), Potera (L) oraz Seif, Peszko, Faryna, Kowalski, Kok (2)

Cerrad Czarni Radom: Teryomenko (8), Żaliński (15), Ziobrowski (9), Droszyński (1), Hubert (8), Fornal (9), Watten (L) oraz Filip, Kwasowski

 

GKS Katowice - Łuczniczka Bydgoszcz

GKS Katowice:

Łuczniczka Bydgoszcz:

 


Polecamy także



polecamy

Nadchodzące transmisje

Liga typerów

Kto wygra mecz

weź udział w lidze typerów

Ranking generalny typowania