Bartłomiej Lemański na dłużej w Rzeszowie!
Bartłomiej Lemańki, który reprezentuje barwy Asseco Resovii Rzeszów od sezonu 2016/2017 zdecydował się przedłużyć swoją współpracę z klubem do 2020 roku.
Bartłomiej Lemański na dłużej w Rzeszowie!

Dwudziestojenoletni zawodnik przygodę z siatkówką rozpoczął w KS Metro Warszawa, od 2014 roku występował na zasadzie wypożyczenia w AZS Politechnice Warszawskiej, skąd przeniósł się do Asseco Resovii Rzeszów. Bartłomiej Lemański ma na swoim koncie srebro Mistrzostw Europy Kadetów i brąz Mistrzostw Świata Kadetów, a także złoty medal XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. 

 

Bardzo się cieszę, że do 2020 roku będę reprezentował barwy Asseco Resovii Rzeszów. Jest to bardzo dobrze zorganizowany Klub, gdzie mamy zapewnione wszystko czego potrzebujemy. Wierzę, że przez najbliższe sezony będę stale podniosił swoje umiejętności, co zaprocentuje zarówno w rozgrywkach PlusLigi, jak i również w reprezentacji - powiedział Bartłomiej Lemański. 

 

Kontrakt, który podpisaliśmy z Bartkiem Lemańskim, pokazuje że konsekwentnie realizujemy naszą strategię stawiania w najbliższych latach na utalentowanych, polskich zawodników. Wierzymy, że dzięki swoim warunkom fizycznym, dużemu talentowi, ale przede wszystkim ciężkiej pracy będzie silnym punktem naszej drużyny oraz reprezentacji Polski. Cieszymy się, że Asseco Resovia Rzeszów stanowi dla młodych zawodników dobre miejsce do podnoszenia swoich umiejętności oraz realizacji ambitnych celów sportowych - skomentował Prezes Zarządu Asseco Resovii Rzeszów, Bartosz Górski


Polecamy takżepolecamy

Nadchodzące transmisje

Liga typerów

Kto wygra mecz

weź udział w lidze typerów

Ranking generalny typowaniaWarning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (_session) in Unknown on line 0