Mariusz Wlazły: Nasza liga jest coraz bardziej wyrównana
W niedzielę bełchatowianie rozegrają swój pierwszy mecz w tegorocznych rozgrywkach PlusLigi. Ich pierwszym rywalem będzie Jastrzębski Węgiel, dla którego to również będzie pierwsze starcie w tym sezonie.
Mariusz Wlazły: Nasza liga jest coraz bardziej wyrównana

PGE Skra po kolejnym okresie przygotowań wrca do Jastrzębia. Podopieczni trenera Piazzy po raz ostatni rozegrali tam mecz 27 września. Spotkanie było częścią wydarzenia, jakim była prezentacja ekipy "pomarańczowych". Wówczas silniejsi okazali się być gospodarze, wygrywając mecz 3:2 - Ostatnią grę kontrolną mieliśmy w Jastrzębiu. Myślę, że wyglądało to dobrze, aczkolwiek byliśmy jeszcze w fazie przygotowań. Teraz jesteśmy w zupełnie innym momencie i mam nadzieję, że wszystkie przygotowania, które wspólnie przeszliśmy dadzą efekt. - przyznaje kapitan PGE Skry. 

 

Atakujący bełchatowskiej drużyny przyznaje, że poziom rozgrywek siatkarskiej ekstraklasy wzrasta - Każdy zespół przystępując do rozgrywek ma postawione przed sobą jakieś cele. Każdy zespół niezależnie od tego, czy jest sklasyfikowany wyżej, czy niżej, będzie groźny. Nasza liga jest coraz bardziej wyrównana i po drodze można tracić punkty, niekoniecznie z tymi najsilniejszymi przeciwnikami. Na to trzeba się uczulić i przede wszystkim być w pełni skoncentrowanym przy każdym spotkaniu.

 

W tym sezonie do rozkłądu meczów PlusLigi doszły nowe godziny rozgrywania spotań i tak np. mecz jastrzębian z bełchatowianami odbędzie się o godzinie 12.30.W tym roku spotkania będą rozgrywane o tej godzinie i my musimy przyzwyczaić się do takich rzeczy. Godzina jest nietypowa, ale nie można popadać w skrajność, że gdzieś to może przeszkadzać. Do tego rodzaju meczu trzeba zastosować inne przygotowanie, bo jednak jak gra się później to jest więcej czasu na wszystko - zakończył gracz

 

 

 

 


Polecamy takżepolecamy

Nadchodzące transmisje

Liga typerów

Kto wygra mecz

weź udział w lidze typerów

Ranking generalny typowaniaWarning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (_session) in Unknown on line 0