Bartosz Bednorz: Znamy swoją wartość
W meczu 5. kolejki PGE Skra Bełchatów na wyjeździe zmierzy się z drużyną Indykpol AZS Olsztyn. 
Bartosz Bednorz: Znamy swoją wartość

W sobotę bełchatowianie we własnej hali pokonal Asseco Resovię Rzeszów. - Jesteśmy mocnym zespołem. Naszym celem w tym sezonie jest złoty medal, więc każdy mecz musimy stawiać sobie za najważniejszy. Traktujemy tego przeciwnika tak samo, jak traktowaliśmy Rzeszów i chcemy zagrać równie dobrą siatkówkę - przyznał Bartosz Bednorz. 

 

Ze względu a zobowiązania reprezentacyjne zawodników drużyn PlusLigi dwa mecze PGE Skry były przełożone i dla graczy województwa łódzkiego będzie to dopiero trzecie spotkanie w tegorocznych rozgrywkach. Mają na swoim koncie porażkę oraz wygraną. - Mamy jeszcze dużo rzeczy do poprawienia w naszej grze. Cały czas doskonalimy system i myślę, że dopiero w późniejszym okresie pewne rzeczy będą wykonywane bardziej automatycznie, bo teraz są nowe dla części drużyny - dodaje Michał Winiarski.

 

Drużyna z Olsztyna ma na swoim koncie o jedno więcej rozegrane spotkanie i plasuje się w obecnie na drugim miejscu w tabeli. - Ten zespół zmienia się co roku. Myślę, że i tym razem ta gra będzie wyglądać inaczej. Myślę, że będziemy bardzo dobrze przygotowani na to spotkanie - dodaje przyjmujący PGE Skry. 

 

Bartosz Bednorz przed przyjściem do PGE Skry przez dwa lata reprezentował barwy olsztyńskiego klubu - Na pewno są wspaniałe wspomnienia, bo spędziłem tutaj dwa naprawdę fajne lata. Są tutaj niesamowicie kibice i cieszę się, że będę mógł się z nimi zobaczyć, bo zawsze fajnie dopingują swój zespół. 

 

 

 

 


Polecamy takżepolecamy

Nadchodzące transmisje

Liga typerów

Kto wygra mecz

weź udział w lidze typerów

Ranking generalny typowania