Grzegorz Łomacz: Na boisku nie było sentymentów
Bełchatowianie wygrali drugi mecz w lidze i na swoim koncie mają bilans dwóch zwycięstw i dwóch porażek. - Jesteśmy na początku sezonu i na pewno będziemy jeszcze pracować nad grą - zapowiedział Grzegorz Łomacz.  
Grzegorz Łomacz: Na boisku nie było sentymentów

Dla rozgrywającego PGE Skry był to mecz z byłą drużyną, którą reprezentował w minionych latach. - Miło jest wracać wspomnieniami do tego okresu, przeżyłem tam bardzo fajne trzy lata. Kibice zawsze mnie wspierali i cieszę się, że nadal tak jest, mimo że opuściłem ten zespół. Z chłopakami też znam się dobrze. Cieszę się, że wygraliśmy to spotkaniu to ja byłem w tej lepszej atmosferze.

Jak przyznaje na boisku nie było sentymentów, a dla jego obecnego zespołu liczyło się przede wszystkim zwycięstwo i zapisanie na swoim koncie kolejnych punktów. - Byliśmy dobrze przygotowani do tego spotkania. Może zabrakło nam trochę boiskowej energii, co było widać u obu drużyn. Myślę, że wynikało to też z podróży, którą oba zespoły odbyły. Cieszę się, że w najważniejszych momentach zachowaliśmy zimną głowę i kontrolowaliśmy ten mecz.

W drugim secie w grze bełchatowian pojawił się przestój. - Musimy to wyeliminować. W Olsztynie były dwa przestoje, które kosztowały nas zwycięstwo. Jesteśmy na początku sezonu i na pewno będziemy jeszcze pracować nad grą.

Cieszę się, że zespół stanął na wysokości zadania po tak ciężkim spotkaniu w Olsztynie, które rozegraliśmy przedwczoraj. Ciężko było się zebrać po podróży, wyczerpującym meczu i emocjonalnym wypaleniu psychicznym, które też nie pozwoliło nam zasnąć przez całą podróż. Przygotowanie do tego meczu nie było łatwe, tym bardziej cieszy mnie postawa wszystkich chłopaków, którzy byli dzisiaj na boisku. To znaczy, że mamy naprawdę bardzo silną drużynę. Jednak nie oznacza, że w trzy dni chcielibyśmy rozgrywać dwa mecze. - przyznał po meczu kapitan PGE Skry. Atakujący zaapelował również o rozsądek - Nie jesteśmy maszynami. Nasze organizmy są przygotowane na wysiłek, ale musimy też mieć czas na wypoczynek.

 Źródło: skra.tv/opracowanie własne

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Polecamy takżepolecamy

Nadchodzące transmisje

Liga typerów

Kto wygra mecz

weź udział w lidze typerów

Ranking generalny typowaniaWarning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (_session) in Unknown on line 0