Kacper Piechocki: Kibice bardzo nam pomogli
PGE Skra Bełchatów w drugim, półfnałowym meczu pokonała Trefl Gdańsk 3:2.
Kacper Piechocki: Kibice bardzo nam pomogli

Bełchatowianie decydujące wsparcie rozgrywali we włąsnej hali przy wsparciu swoich kibiców. - Każdy z nas po poprzednim meczu wiedział, że Trefl Gdańsk nie będzie miał nic do stracenia. Zagrali kolejne świetne spotkanie. Jestem zdania, że jest to bardzo mocny zespół i równie dobrze to oni mogli znaleźć się w finale. Dlatego cieszymy się, że zagraliśmy całą drużyną i wszyscy zostawili serducho na boisku. - przyznał Kacper Piechocki.

 

Początek spotkania był w wykonaniu gospodarzy nerwowy ze względu na pojawiające się błędy, jednak z rozwojem gry podopiczni trenera Piazzy zdołali ustabilizować swój występ. – Zagraliśmy jako drużyna, mimo problemów nikt nie spuszczał głów, każdy walczył i pomagaliśmy sobie nawzajem. Na początku mieliśmy problmy z przyjęciem, gdańszczanie zagrywali bardzo dobrze, jednak staraliśmy się bronić. Bardzo się cieszymy, że zagramy o złoto. - przyznaje libero PGE Skry

 

W meczu finałowym bełchatowianie zmierzą się z ZAKSĄ Kędzierzyn - Koźle. Dla graczy PGE Sry będzie to okazja do rewanżu za poprzedni sezon, kiedy to kędzierzynianie odnieśli zwycięstwo w dwóch finałowych meczach. - Zarówno nasze mecze, jak i mecze ZAKSY pokazują, że liga jest bardzo wyrównana, więc nie ma co gdybać przed meczem. Na pewno dobrze się przygotujemy do tego spotkania.

 

Półfinałowy mecz zgromadził w hali dużą rzeszę kibiców, któzy cały zas dopingowali swoją drużynę. - Dzisiaj kibice byli z nami, bez nich byśmy tego nie osiągnęli. Było głośno, hala była wypełniona, Klub Kibica świetnie to wszystko prowadził i wygraliśmy to wszyscy razem. Mam nadzieję, że z kibicami będziemy robić takie widowisko do końca sezonu.

 

 

 

 


Polecamy takżepolecamy

Nadchodzące transmisje

Liga typerów

Kto wygra mecz

weź udział w lidze typerów

Ranking generalny typowaniaWarning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (_session) in Unknown on line 0