Półmetek akcji "Włącz Aktywność z Dorotą Świeniewicz" za nami
12 kwietnia w Piasecznie odbyło się trzecie spotkanie Doroty Świeniewicz w ramach tegorocznej akcji „Włącz Aktywność”. Kolejne dwa etapy odbędą na południu naszego kraju w Brennej oraz Wadowicach.
Półmetek akcji

Spotkanie z Dorotą Świeniewicz rozpoczęło się od przywitania gości specjalnych: Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 Pani Hanny Semeniuk oraz Burmistrza Sulejówka, Pana Arkadiusza Śliwy. Włodarz miasta wspomniał o tym, jak ważną rolę w stu letniej historii niepodległości naszego kraju, stanowili sportowcy. Jako jeden z przykładów wskazał drużynę „Złotek”, która w 2003 oraz 2005 roku zdobyła mistrzostwo Europy. Podkreślił jednocześnie, jak ważną rolę w drużynie prowadzonej przez Andrzeja Niemczyka stanowiła właśnie Dorota Świeniewicz.

 

- Za nami wizyty w Puławach, Piasecznie oraz Sulejówku. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam razem z projektem „Włącz Aktywność” gościć w tych trzech miastach i zachęcić młodzież do aktywnego spędzania wolnego czasu. Kto wie, może wśród osób, które słuchały wystąpień trenera mentalnego, dietetyka oraz fizjoterapeuty a następnie spędzały swój czas ze mną, znajdziemy siatkarski diament? Cieszę się, że mogłam opowiedzieć dzieciom zarówno o tych lepszych jak i gorszych momentach mojej kariery. Dzięki temu poznali, że zawodowy sport, to nie tylko sukcesy, trofea czy zarobione pieniądze, ale także ogrom wyrzeczeń i niejedna porażka, która może nas spotkać w trakcie kariery zawodowego sportowca.  Praca z młodzieżą sprawia mi ogromną przyjemność i frajdę, kiedy widzę prawie setkę osób, które od patrzenia w telefon czy ekran komputera bardzo mocno angażują się w ćwiczenia, wiem, że to wszystko ma sens – powiedziała Dorota Świeniewicz.

 

Półmetek tegorocznej akcji „Włącz Aktywność z Dorotą Świeniewicz” za nami, po udanych wizytach w Puławach, Piasecznie oraz Sulejówki, pod koniec maja (29,30), jedna z najlepszych polskich siatkarek w historii przyjedzie do Brennej oraz Wadowic. Zadanie zostało dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, partnerem głównym jest Martes Sport, partnerami są: Jurajska, Fundacja Marvit Smak Życia oraz hotel De Silva Piaseczno. Ogólnopolscy patroni medialni zostali TVP Sport, a także Przegląd Sportowy.


Polecamy takżepolecamy

Nadchodzące transmisje

Liga typerów

Kto wygra mecz

weź udział w lidze typerów

Ranking generalny typowania