Stéphane Antiga ma nowa fuchę, będzie promował Francję!
Pochodzi z Suresnes, był znakomitym siatkarzem, który występował na pozycji przyjmującego. Obecnie formalnie do końca 2016 roku pełni wciąż funkcję trenera reprezentacji Polski, z którą sięgnął w 2014 roku po złoty medal mistrzostw globu. O kim mowa? Tak, tak! Stefan Antiga. Stefan jednak na wypowiedzeniu z pracy ma co robić... Zapraszamy do lektury!
Stéphane Antiga ma nowa fuchę, będzie promował Francję!

Żywa zawodnicza legenda PGE Skry Bełchatów, swoją twarzą, ale i nazwiskiem będzie promował w naszym kraju francuski styl życia. Antiga będzie pracował przy kampanii pod hasłem: "French Touch" Za projektem stoi Ambasada Francji w Polsce, jak i agencja reklamowa, Cryptone.

 

Były znakomity zawodnik według informacji portalu (dlahandlu.pl), będzie pełnił funkcję dyrektora generalnego całego projektu (będzie odpowiedzialny za organizację i nadzór nad całością działań przy projekcie).

 

French Touch, to akcja przybliżająca Polakom tajniki francuskiego stylu życia, francuskie marki, modę, kuchnię i kulturę. To będzie trzecia odsłona tej akcji w Polsce. W jej ramach nad Wisłą odbędzie się ogólnopolska akcja handlowa oraz uroczysta gala, na której wystąpią polskie i francuskie gwiazdy.

Inf. własna (dlahandlu.pl), Łukasz Klin, Siatkowka24.com


Polecamy takżepolecamy

Nadchodzące transmisje

Liga typerów

Kto wygra mecz

weź udział w lidze typerów

Ranking generalny typowania