Energety(k)czny Puchar Świata w Poznaniu!
"Płacz na treningu, a śmiej się podczas meczu" - jedną z takich sportowych maksym często publikuję na jednym ze swoich portali społecznościowych. Dziś będąc na jednym z siatkarskich treningów w poznańskiej hali Arena mogłem się przekonać, że płacz ma także inne oblicze, to radosne oblicze.  
Energety(k)czny Puchar Świata w Poznaniu!

Cząstka złota na treningu

 

Uprzedzę pytanie, ewentualnie (tradycyjny) telefon, od redaktora, Piotra Bąka, bo to nie ja płakałem, to nie ja miałem w czwartkowy wieczór uśmiech, podniecenie na twarzy, ale mięli je młodzi siatkarze, no i siatkarki z poznańskiego Energetyka, dla których czwartkowy trening w poznańskim, jak to kiedyś pogardliwie z kolegami, z którymi przez wiele lat chodziłem na kobiecą koszykówkę, (przyjaźnimy się do tej pory, choć widujemy się sporadycznie - dopowiada redaktor), nazwaliśmy po prostu "Chlewem". Z góry za to określenie przepraszam władze pozńśkiego POSiR. Wracając do tematu dlaczego go zapamiętają? Już wyjaśniam.

 

Było, jak to młodzież teraz mawia? Chyba, podkreślam, mega oryginalny charakter miał wspomniany już trening. Niespodziewanie przyszłe Skowrońskie i Wlazłych, daj nam panie Boże, odwiedziła, Ania Sumelka, przede wszystkim wielka sympatyczka siatkówki, a potem dopiero organizatorka Memoriału Arkadiusza Gołasia. Kolejna XI już edycja tej imprezy po raz kolejny w Wielkopolsce i ponownie w Murowanej Goślinie Do poznańskiej Areny "Królowa Siatkówki" przywiozła puchar, który wywalczyli nasi siatkarze na ubiegłorocznych Mistrzostwach Świat - Polska 2014.

 

Z wielką ciekawością zgromadzeni trenujący, ale także ich rodziny i najbliżsi oglądali oraz fotografowali to cenne trofeum. Nie brakło oczywiście setek zdjęć wspólnych, ale i pojedynczych młodych adeptek i adeptów volleya. Teraz już z pewnością wiedzą jaki jest cieżąr mistrzostwa globu, no i do czeka maja (może) w przyszłości dotrzeć. Tego jako cała redakcja Siatkowka24.com, z całego serca klubowi jak i samym zainteresowanym szczerze życzymy.

 

Media się interesują, potrzebują czegoś innego niż Kolejorz!

 

Co mnie dziś zbudowało? Obecność najważniejszych ludzi mediów w Wielkopolsce, którzy panią, Annę Sumelkę, o wiele częściej niż o sam Puchar Mistrzów Świata - Polska 2014, pytali o Arkadiusza Gołasia, a to znaczy, że mimo sportowego zadufania w piłce nożnej, przeciętności innych ligowych sportów w Wielkopolsce, to potrafią przyjść pomóc w wypromowaniu znacznie lepszego, z sercem i pasją budowanego projektu niż ten wątpliwej ostatnio jakości pod nazwą: "Lech Poznań". Brawo panowie! Przyjdźcie, pomóżcie, promujcie! Dlaczego? Po prostu, bo warto!!

 

" Jestem cały czas na kawie..."

 

Pani Ani po całym zamieszaniu związanym z wizytą na zajęciach wręczyłem koszulki na tegoroczną licytację. Wręczyłem dumny i szczęśliwy, że pasjonat mógł pomóc pasjonatce. Po prostu, że czasami mimo swojej niezdarności, niepełnosprawności mogę pomóc. Walcząc także ze tym fałszywym obrazem osoby niepełnosprawnej w Polsce!

 

Rzuciłem, do pani Ani: - Pani Aniu, jak tam żyjemy, sypia pani przed turniejem?

 

Nie, cały czas na kawie jadę - odpowiedziała Sumelka, w swoim stylu i z uśmiechem na twarzy. Pytam więc dalej: - Co nowego będzie w tym roku?

 

- Dużo, bo będzie kawa dla kibiców, zawodników. Będą dezodoranty. Masę fajnych konkursów, nagród dla publiczności, jak i najlepszych w całych weekendowych zawodach - wylicza dynamiczna pełna energii, jak zawsze chyba można powiedzieć, Anna Sumelka.

 

Coś jeszcze? Pytam tak dociekliwie o wszystko praktycznie od dzieciństwa (uśmiech)

 

Na pewno zmieni się rozkład sali, będzie też świetlna niespodzianka na parkiecie - dodaje Królowa Polskiej Siatkówki.

Możesz wspomnieć, że ten puchar będzie, że będzie się po prostu działo! Serdecznie i z całego serca zapraszam wszystkich mieszkańców Poznania, całej Wielkopolski do Nas, do Murowanej Gośliny. Bilety na XI Memoriał Arkadiusza Gołasia jeszcze są w sprzedaży - podsumowuje i zaprasza rozmówczyni Siatkowka24.com.

 

Po całym zakończonym evencie pani Ania zwyczajnie, bardzo prosto opuściła poznańską, jak to my jeszcze z chłopakami mawialiśmy (poza "Chlewem, oczywiście), a "Staruszkę" i udała się wraz z autorem tego tekstu w okolice osiedla, gdzie jak się okazało oboje prawie po sąsiedzku mieszkają...

 

- Rozmów o siatkówce i Memoriale Arkadiusza Gołasia, nie brakowało!

 

CENY BILETÓW:

 

Bilet jednodniowy Sobota: 35 zł normalny, 25 zł ulgowy,

 

Bilet jednodniowy Niedziela: 45 zł normalny, 30 zł ulgowy

 

Karnet dwudniowy: 70 zł normalny, 50 zł ulgowy,

 

Bilety VIP (ilość ograniczona): 500 zł

 

ZNIŻKI:

 

Bilety ulgowe przysługują uczniom urodzonym po 01.01.2000 r. posiadającym ważną legitymację upoważniającą do zniżki. Wstęp dla dzieci do 3 roku życia bez zajmowania osobnego miejsca – bezpłatny. Weryfikacja biletów ulgowych będzie następować przy wejściu na halę w dniu imprezy. Osoby nie posiadające zniżek będą zobowiązane do stosownej dopłaty.

 

Zakup biletów ulgowych przysługuje również posiadaczom Karty Dużej Rodziny w Murowanej Goślinie. Wejście na halę po okazaniu karty oraz potwierdzeniu tożsamości uczestnika.

 

BILETY DO NABYCIA:

 

w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie, ul. Mściszewska 10 w godzinach otwarcia Ośrodka od 8.00 do 20.00,

 

w Urzędzie Miasta i Gminy w Murowanej Goślinie, pokój 23, Plac Powstańców Wlkp. 9 (ratusz) w godzinach otwarcia Urzędu (pon 8.00-18.00, wt-pt 8.00-15.00)

 

od 31 sierpnia w Poznaniu w sklepie ORTOSWIAT, ul. Marcelińska 96/203 w godzinach 9:00 – 17:00,

 

w sprzedaży wysyłkowej listem poleconym za potwierdzeniem odbioru po: zamówieniu mailowym memorial@murowana-goslina.pl (konieczne podanie w mailu danych i adresu do wysyłki) oraz po otrzymanym potwierdzenia zamówienia i wpłacie kwoty na konto: MG Sport Sp. z .o.o., ul. Mściszewska 10, 62-095 Murowana Goślina, nr konta 88 1020 4027 0000 1302 1249 7634. Kwota wyliczona zostanie powiększona o opłatę 6 zł kosztów manipulacyjnych.

 

Istnieje możliwość odbioru osobistego biletów ze sprzedaży wysyłkowej w recepcji Hotelu Ilonn w Poznaniu ul. Szarych Szeregów.

 

Informacja własna/Łukasz Klin, Siatkowka24.com


Polecamy także


Memoriał im. Arkadiusza Gołasia Zalasewo zatańczy z gwiazdami światowej siatkówki!
Rodrigo Qurioga dla Siatkówka24.com: Dzięki chłopakom z drużyny mogłem szybciej zaaklimatyzować się w Polsce
Gonzalo Quiroga dla Siatkówka24.com: Piotr Gruszka to jeden z najlepszych trenerów z jakim miałem okazję współpracować.
XIII Memoriał Arkadiusza Gołasia: ONICO Warszawa wygrywa Memoriał!
XIII Memoriał Arkadiusza Gołasia: Jastrzębie pokazały pazur i pokonały Berlin Recycling Volleys!
Luke Reynolds dla Siatkówka24.com: Liga niemiecka z roku na rok jest coraz mocniejsza
XIII Memoriał Arkadiusza Gołasia: ONICO Warszawa górą w polsko-niemieckim starciu!
XIII Memoriał Arkadiusza Gołasia: Katowiczanie upolowali Jastrzębie w półfinale turnieju!
Za 25 złotych w Murowanej Goślinie powieje siatkarską Ligą Mistrzów! Tylko 23-24 września!
XII Memoriał Arkadiusza Gołasia: Złoty Lotos Trefl Gdańsk!
XII Memoriał Arkadiusza Gołasia: Brązowy AZS Częstochowa!
XII Memoriał Arkadiusza Gołasia: Brązowy AZS Częstochowa!
XII Memoriał Arkadiusza Gołasia: Nie samym Kurkiem Hiroshima żyje!
XII Memoriał Arkadiusza Gołasia: Lotos Trefl w finale!
XI Memoriał Arkadiusza Gołasia: Jastrzębie pokazały pazury w finale!
XI Memoriał Arkadiusza Gołasia: Gdańszczanie wreszcie odpalili diesla
Na sportowo, po siatkarsku dla Arka Gołasia, który gra już w niebie
Nie zagrają dla Arka Gołasia, nie zagrają w Klubowych Mistrzostwach Świata!
Ruszyła sprzedaż biletów na XI Memoriał im. Arkadiusza Gołasia!
List Anny Sumelki, organizatorki Memoriału im.Arkadiusza Gołasia
20 sierpnia rozpocznie się sprzedaż biletów na XI Memoriał im. Arkadiusza Gołasia
Memoriał im. Arkadiusza Gołasia Zalasewo zatańczy z gwiazdami światowej siatkówki!
List Anny Sumelki, organizatorki Memoriału im.Arkadiusza Gołasia

polecamy

Nadchodzące transmisje

Liga typerów

Kto wygra mecz

weź udział w lidze typerów

Ranking generalny typowaniaWarning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (_session) in Unknown on line 0