KMŚ 2017: Konferencja prasowa - Opole
Zapraszamy do zapoznania się z zapisem konferencji prasowej przed rozpoczęciem Klubowych Mistrzostw Świata.
KMŚ 2017: Konferencja prasowa - Opole

Arkadiusz Wiśniewski, prezydent Opola: - To dla nas wielki honor być jednym z miast gospodarzy światowej sławy imprezy, zwłaszcza że Opole obchodzi urodziny – 800. rocznica. Staramy się, by była to rocznica wyjątkowa. Mamy również nadzieję, że nasza nowo otwarta hala Okrąglak będzie miejscem równie ważnych wydarzeń w przyszłości. Dziękujemy MOSiR za udostępnioną halę. Witamy w Opolu, jesteśmy pewni, że wszyscy będą się tutaj dobrze czuć.

 

Slobodan Milosevic, FIVB event director: - Dziękuję za organizację KMŚ – wydarzenie jest świetnie zorganizowane. Zgromadziliśmy tutaj najlepszych zawodników i drużyny, siatkówka stoi na świetnym poziomie, wystarczy ją promować i to zadanie na przyszłość. Dziękuję i powodzenia, jestem pewien, że wszystko będzie dobrze.

 

Tomasz Cieślik, organizator, prezes spółki Professional Sports Events: - To ogromna satysfakcja być organizatorem wydarzenia i spotkać się z państwem w przeddzień imprezy. Mniej więcej rok trwały przygotowania i starania, aby doprowadzić imprezę do finałowej fazy, czyli turnieju. Jesteśmy pewni, że będziemy usatysfakcjonowani. KMŚ to ostatnia tego formatu impreza siatkarska, która nie była jeszcze organizowana w Polsce – tym bardziej jesteśmy dumni, organizując ją. Cieszę się, że mogliśmy współpracować z Krzysztofem Ignaczakiem, który został Ambasadorem KMŚ, odwiedził 8 klubów w ich rodzimych państwach.

 

Giampaolo Medei, trener Cucine Lube Civitanova: - Jestem szczęśliwy, że mogę tu być, a nasza drużyna może konkurować z najlepszymi. Turniej z pewnością będzie trudny – będziemy w końcu konkurować z najlepszymi klubami ze świata, ale mamy dobrą drużynę.

 

Dragan Stankovic, kapitan Cucine Lube Civitanova: - Dobrze, że turniej odbywa się w Polsce – jestem pewien, że można liczyć na dobrą organizację. To jednocześnie wielki honor być tutaj i brać udział w KMŚ, zwłaszcza, że to pierwszy raz tej drużyny jako klubu w mistrzostwach. Zrobimy wszystko, by znaleźć się przynajmniej w półfinale, a później będziemy myśleć, co dalej.

 

Marcelo Mendez, trener Sada Cruzeiro: - Cieszę się, że jesteśmy tutaj i zagramy z najlepszymi. Życzę wszystkim powodzenia i udanej zabawy.

 

Filipe Ferraz, kapitan Sada Cruzeiro: - To dla mnie bardzo ważne, że jesteśmy tutaj, a moja drużyna zrobi wszystko, co w jej mocy, by dobrze zagrać. Mam jednocześnie nadzieję, że znajdziemy się w finale.

 

 

Mostafa Karkhaneh, trener Sarmayeh Bank Teheran VC: - Jestem szczęśliwy, że znalazłem się tutaj z irańskim zespołem. To dla nas niezmiernie ważne, że bierzemy udział w turnieju.

 

Mehdi Mahdavi, kapitan Sarmayeh Bank Teheran VC: - Bardzo się cieszę, że bierzemy udział w KMŚ. Jestem pewien, że pokażemy się z jak najlepszej strony.

 

Andrea Gardini, trener ZAKSY Kędzierzyn Koźle: - Jesteśmy dumni, że możemy wziąć udział w turnieju. Udział w KMŚ to duża szansa dla drużyny. Cieszę się, że turniej jest organizowany w Polsce, dzięki temu wiem, że będzie dobrze i jestem pewien, że kibice jak zwykle staną na wysokości zadania. Mam nadzieję, że znajdziemy się przynajmniej w półfinale.

 

Benjamin Toniutti, kapitan ZAKSY Kędzierzyn Koźle: - Cieszę się, że tu jesteśmy i weźmiemy udział w mistrzostwach. Mamy tu najlepsze drużyny z Ameryki Południowej, Europy i Azji, które reprezentują różne style gry siatkarskiej i tak naprawdę różne rodzaje siatkówki. To będzie ciekawe doświadczenie oglądać takie zmagania, które wiadomo, że będą na wysokim poziomie. Dobrze jest brać w tym udział.


Polecamy takżepolecamy

Nadchodzące transmisje

Liga typerów

Kto wygra mecz

weź udział w lidze typerów

Ranking generalny typowaniaWarning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (_session) in Unknown on line 0