KMŚ 2017 - Konferencja prasowa po meczu ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - Cucine Lube Civitanova
Zapraszamy do zapoznania się z zapisem konferencji prasowej po meczu ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - Cucine Lube Civitanova.
KMŚ 2017 - Konferencja prasowa po meczu ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - Cucine Lube Civitanova

Benjamin Toniutti, kapitan ZAKSY Kędzierzyn - Koźle

     Był to bardzo dobry i bardzo trudny mecz. Możemy być dumni z naszych zawodników, ponieważ grali do końca. Lube Civitanova jest jednym z najlepszych zespołów na świecie. To co sprawiło różnicę dzisiaj to chociażby ich zagrywka, jednak możemy zaliczyć ten mecz do udanych. Zagraliśmy zdecydowanie lepiej niż miało to miejsce wczoraj. Możemy ten mecz zaliczyć do jednych z lepszych w tym sezonie.

 

Micah Christenson, rozgrywający Cucine Lube Civitanova

     Bardzo cieszymy się z naszego zwycięstwa. Wiedzieliśmy, że będzie to bardzo trudny mecz, ponieważ ZAKSA gra naprawdę dobrą siatkówkę. Faktycznie dzisiaj dobrze zagraliśmy zagrywką, chociaż zdarzają się mecze kiedy jesteśmy w stanie zagrać jeszcze lepiej.

 

Andrea Gardini, trener ZAKSY Kędzierzyn - Koźle

     Uważam, że ten mecz stał na naprawdę wysokim poziomie. Faktycznie gracze Lube Civitanovy robili różnicę głównie zagrywką, ale nie tylko. Mają kilku kluczowych graczy, jak Sokolov, czy Juantorena i oni naprawdę robią różnicę, w niektórych fragmentach meczu. My zagraliśmy zdecydowanie lepiej niż wczoraj. Nie tylko cierpliwość była kluczowa. Potrafiliśmy zagrać szybkie piłki szczególnie na środku siatki. Pozytywny jest fakt, że ten mecz stał na wysokim poziomie i dobrze by było żebyśmy mogli takich meczów rozgrywać jak najwięcej, bo to zdecydowanie przydaje się w późniejszej grze.

 

Giampaolo Madei, trener Cucine Lube Civitanova

Kibicom zgromadzonym w hali tn mecz na pewno mógł się podobać i mogli być zachwycenia, natomiast trener Gardini troszeczkę mniej. Chciałbym bardzo serdecznie pogratulować jego drużynie, ponieważ postawili bardzo ciężkie warunki. Spodziewaliśmy się tego, bo wiemy jakim zespołem jest ZAKSA. Wczoraj zagraliśmy perfekcyjny mecz, a dzisiaj nie pokazaliśmy najlepszej siatkówki jaką potrafimy grać. ZAKSA dobrze grała dzisiaj w obronie, ale również w ataku, wielokrotnie powtarzali ten am model ataku. Byli bardzo dobrze przygotowani taktycznie. Jestem szczęśliwy, ponieważ ten mecz był również bardzo ważny dla mojej drużyny pod kątem psychiki. Dojście do krakowskich finałów jest już praktycznie nasze, ale tam czekają nas kolejne bardzo trudne mecze i jeszcze jeden trudny mecz jest jutro, więc na nim musimy się koncentrować.

 

 

 

 

 

 

 


Polecamy takżepolecamy

Nadchodzące transmisje

Liga typerów

Kto wygra mecz

weź udział w lidze typerów

Ranking generalny typowania