KMŚ 2017 - Konferencja prasowa po meczu Sarmaye Bank - Sada Cruzeiro
Zachęcamy do zapoznania się z wypowiedziami przedstwicieli obu ekip po meczu Sarmaye Bank - Sada Cruzeiro.
KMŚ 2017 - Konferencja prasowa po meczu Sarmaye Bank - Sada Cruzeiro

Marcelo Mendez, trener Sady Cruzeiro

Bardzo cieszę się z wygranej oraz poprawy naszej gry. Zagraliśmy bardzo dobrze, mieliśmy dobry atak i naprawdę świetny blok. Życzę powodzenia drużynie Sarmaye w ich lidze.

 

Filipe Ferraz, kapitan Sady Cruzeiro

Jestem dzisiaj bardzo szczęśliwy, ponieważ udało nam się odnieść zwycięstwo. Dla nas było to bardzo ważne, po tym, jak wczoraj przegraliśmy. Myślę, że moja drużyna zagrała dzisiaj dobrze na zagrywce, w rozegraniu i ataku. Mamy nadzieję, że uda nam się to kontynuować w jutrzejszym meczu, który będzie dla nas kolejnym finałem.

 

Mostafa Karkhaneh, trener Sarmaye Bank VC

To było dla nas najlepsze doświadczenie. Myślę, że ta grupa była znacznie trudniejsza niż ta druga – tutaj mamy Sadę, która broni tytułu, ale również takie drużyny, jak Lube i ZAKSĘ. Wciąż twierdę, że dla nas był to najlepszy sposób na zdobycie doświadczenia, aby kontynuować naszą pracę i zagrać w tym turnieju również w przyszłym roku. Sarmaye Bank będzie również reprezentował Iran w Klubowych Mistrzostwach Azji. Na początek chciałbym pogratulować trenerowi Sady i całej drużynie – zasłużyli na to, byli lepsi w ataku, ponadto nasz kluczowy zawodnik doznał kontuzji dzisiaj przed meczem. Jest jednym z naszych najlepszych graczy i obecnie nie mamy żadnych szans, żeby przejść do półfinałów, finałów. Jednak doświadczenie, które tutaj zyskaliśmy pozowli nam ponownie wziąć udział w tym turnieju.

 

Łukasz Żygadło, rozgrywający Sarmaye Bank

Niestety przegraliśmy 0:3. Wczoraj zagraliśmy trudny mecz. Byliśmy blisko wygranej i to była dla nas ciężka noc. Niestety jeden z naszych kluczowych graczy nie mógł dzisiaj zagrać. Gratulacje dla Sady. Co więcej mogę powiedzieć o naszej drużynie – czuję, że jako azjatycka drużyna nie mamy wystarczająco dużo kontaktu z europejskimi i światowymi drużynami. Ciężko było zagrać przeciwko takiej drużynie, jak Sada. Dobrze grało nam się w tym turnieju i mam nadzieję, że zdobyte doświadczenie przysłuży nam się w przyszłości.

 

 


Polecamy takżepolecamy

Nadchodzące transmisje

Liga typerów

Kto wygra mecz

weź udział w lidze typerów

Ranking generalny typowaniaWarning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (_session) in Unknown on line 0