Mecz Gwiazd!
Ponad sześć tysięcy kibiców wyłoniło po czternastu graczy i dwa duety szkoleniowców, któzy zmierzą się w Meczu Gwiazd! Spotkanie odbędzie się dzisiaj w TAURON Arenie Kraków.
Mecz Gwiazd!

Północ kontra Południe. Największe gwiazdy PlusLigi, wspaniała atmosfera w krakowskiej TAURON Arenie, doskonała realizacja telewizji Polsat oraz mnóstwo niespodzianek dla najlepszych kibiców na świecie! W „Meczu Gwiazd” wystąpią dwie drużyny: „Północy” i „Południa”, każdą z nich poprowadzi duet szkoleniowców. W historii PlusLigi „Mecze Gwiazd” odbyły się dwukrotnie, oba w stolicy. Z ostatniej edycji „Meczu Gwiazd” (2010 rok) nadal w PlusLidze grają tacy siatkarze, jak Michał Ruciak, Jakub Jarosz, Marcin Wika, Wojciech Grzyb, Marcin Możdżonek, Karol Kłos, Daniel Pliński, Mariusz Wlazły czy Paweł Woicki. 

Fajnie, że znowu zagramy taki mecz. To doskonała reklama i pokaz tego, co mamy najlepszego w PlusLidze. To zresztą nasze wspólne zadanie, by zachęcać ludzi do naszych rozgrywek, a takie show jest właśnie dla kibiców – mówi Paweł Woicki, rozgrywający Indykpolu AZS Olsztyn. Marcin Możdżonek z Asseco Resovii dodaje: – Cieszę się, że wraca „Mecz Gwiazd”, liczę że będzie ze specjalnym scenariuszem, tak by kibice bawili się przez cały czas. Coś na pewno uda się wymyślić, by zabawić ludzi i przy okazji trochę pograć.

Do wspólnej zabawy dołączą najlepsi siatkarze wśród polskich kabereciarzy. W jakiej roli? – Od kilku lat jesteśmy blisko siatkówki, wszystko zaczęło się w trakcie polskich mistrzostw świata – mówi „Neo-Nówka”. – Wtedy daliśmy taki „tajny” koncert przeznaczony tylko dla naszych siatkarzy. Wspominamy go bardzo dobrze, wytworzył się między nami fajny klimat, nawiązało się trochę przyjaźni. Stąd też bierze się nasz udział w Meczu Gwiazd PlusLigi. Od razu chcę zaznaczyć, że udział nie oznacza tego, że będziemy grać. Nie chcemy robić przykrości naszym kolegom, bo pewnie co najwyżej Wilfredo Leon byłby nam w stanie dorównać. Będziemy bardziej elementem humorystycznym, postaramy się wnieść pierwiastek zabawowy, żeby ten mecz nie był za sztywny. Ma być relaks i zabawa, prawda?

Wyjątkowy „Mecz Gwiazd” poprzedzi równie wyjątkowe półfinałowe mecze FIVB Klubowych Mistrzostw Świata, z udziałem PGE Skry Bełchatów! Szykuje się więc jedyny w swoim rodzaju weekend z najlepszą klubową siatkówką na świecie!

Oto ostateczne składy „Meczu Gwiazd PlusLigi”:

Do drużyny „Północy” w „Meczu Gwiazd PlusLigi” powołano:
– Indykpol AZS Olsztyn: Jakuba Kochanowski, Paweł Woicki, Jana Hadrava;
– Trefl Gdańsk: Artur Szalpuk, Wojciech Grzyb i trenera Andrea Anastasi;
– ONICO Warszawa: Damian Wojtaszek, Andrzej Wrona, Bartosz Kwolek, Wojciech Włodarczyk oraz trenera Stephane Antiga;
– Cerrad Czarni Radom: Tomasza Fornal i Dustin Watten;
– Cuprum Lubin: Łukasz Kaczmarek, Michał Masny;
– Espadon Szczecin: Bartosz Gawryszewski;

Do drużyny „Południa” w „Meczu Gwiazd PlusLigi” powołano:
– Asseco Resovia Rzeszów: Marcin Możdżonek, Bartłomiej Lemański, Michał Kędzierski, Thibault Rossard, Jakub Jarosz i Aleksander Śliwka;
– Jastrzębski Węgiel: Salvador Hidalgo Oliva, Maciej Muzaj, Lukas Kampa, Jason DeRocco, Grzegorz Kosok, Jakub Popiwczak i trener Mark Lebedew;
– Aluron Virtu Warta Zawiercie: Taichiro Koga i David Smith;
– GKS Katowice: trener Piotra Gruszka.

 

Inf. prasowa


Polecamy takżepolecamy

Nadchodzące transmisje

Liga typerów

Kto wygra mecz

weź udział w lidze typerów

Ranking generalny typowaniaWarning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (_session) in Unknown on line 0