Wspomnienie o Arkadiuszu Gołasiu. W środę w Ostrołęce premiera książki
Rodzina, przyjaciele oraz autor biografii Arkadiusza Gołasia będą wspominać tego siatkarza 8 listopada w Ostrołęce. Spotkanie, będące zarazem oficjalną premierą książki „Arkadiusz Gołaś. Przerwana podróż”, odbędzie się szkole podstawowej, do której uczęszczał były reprezentant Polski. Wstęp na to wydarzenie jest wolny.
Wspomnienie o Arkadiuszu Gołasiu. W środę w Ostrołęce premiera książki

To już ostatnie dni przed ukazaniem się na rynku biografii tragicznie zmarłego siatkarza. Książka „Arkadiusz Gołaś. Przerwana podróż” na półki w księgarniach nakładem Wydawnictwa SQN trafi 8 listopada. Tego samego dnia w rodzinnej miejscowości byłego reprezentanta Polski – Ostrołęce – odbędzie się spotkanie z kibicami. Bliscy, przyjaciele oraz autor biografii opowiedzą o Arku. Będzie można także nabyć książkę w promocyjnej cenie 30 zł.

 

Premiera książki „Arkadiusz Gołaś. Przerwana podróż” – 8 listopada (środa) godz. 18.00

 

Szkoła podstawowa nr 5 w Ostrołęce (ul. gen. Józefa Hallera 12)

 

Dołącz do wydarzenia na FB i bądź na bieżąco z wszystkimi informacjami!

 

https://www.facebook.com/events/887689664740806/

 

Wstęp na to spotkanie jest wolny.

 

O książce:

 

Biografia Arka Gołasia napisana we współpracy z rodziną i bliskimi

 

Zwyczajny, skromny chłopak. Tak mówili o nim ci, którzy kiedykolwiek spotkali go na swojej drodze. I choć przyjaciele i znajomi wiedzieli, że potrafił także dobrze się zabawić, a w złości rozbić telefon o ścianę, wszyscy pozostawali zgodni co do jednego: był jednym z największych talentów w historii polskiej siatkówki.

 

Tragiczny wypadek na autostradzie w Austrii sprawił, że marzenia 24-letniego Arkadiusza Gołasia w jednym momencie zostały brutalnie przerwane – niespełna dwa miesiące po ślubie z Agnieszką i osiem dni po zakończeniu mistrzostw Europy, w których z reprezentacją Polski zajął piąte miejsce…

 

Piotr Bąk postanowił zadbać o to, by pamięć o tym wyjątkowym siatkarzu nigdy się nie zatarła. Rozmawiając z jego siostrą, rodzicami, trenerami, kolegami z internatu, klubów i reprezentacji Polski, stworzył niezwykle osobisty portret Arka Gołasia – wielkiego sportowca i człowieka.

 

Ta książka nie jest kolejną zwykłą biografią. To piękny hołd oddany komuś, kto siatkówce poświęcił się bez reszty. I do dziś pozostał w sercach kibiców z całej Polski.

 

Książka w przedsprzedaży dostępna na www.idz.do/s24-arkadiusz-golas:

 

- oszczędzasz ponad 12 zł

 

- atrakcyjne pakiety z innymi książkami o siatkówce

 

Książki szukaj również na www.empik.com, a od 8 listopada w salonach Empik w całej Polsce.


Polecamy takżepolecamy

Nadchodzące transmisje

Liga typerów

Kto wygra mecz

weź udział w lidze typerów

Ranking generalny typowaniaWarning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (_session) in Unknown on line 0