Filipe Ferraz dla siatkówka24.com: Jutro oczekuję dobrego spotkania
Sada Cruzeiro w swoim drugim meczu Klubowych Mistrzostw Świata odniosła zwycięstwo nad irańskim zespołem.
Filipe Ferraz dla siatkówka24.com: Jutro oczekuję dobrego spotkania

Trudne zadanie stało przed graczami Sady Cruzeiro, którzy we wtorek ponieśli bolesną porażkę w meczu otwierającym ich zmagania w Klubowych Mistrzostwach Świata. Ich kolejnym rywalem był Sarmaye Bank. Tym razem gracze z Brazylii byli w stanie przeciwstawić się rywalowi. - Wiedzieliśmy, że dla nas będzie to bardzo ważny mecz, ponieważ wczoraj ponieśliśmy porażkę. Moja drużyna zostawiła na boisku serce. Teraz będziemy myśleć o kolejnym meczu, który musimy wygrać żeby zakwalifikować się do półfinałów - przyznał kapitan brazylisjkiej ekipy. 

 

Wczoraj popełnilaliśmy błędy w polu serwisowym oraz obronie. Z rugiej strony siatki serwis Cucine Lube Civitanovy był naprawdę bardzo mocny i trudny dla nas. W hotelu rozmawiałem z chłopakami i powiedziałem im, że musimy zapomnieć o wczorajszej przegranej. To nie był nasz zespół, nie pokazaliśmy, jak potrafimy grać i jutro będzie lepiej - dodaje przyjmujący.

Ostatniego dnia grupowych zmagań Sada Cruzeiro zmierzy się z ZAKSĄ Kędzierzyn - Koźle o awans do fazy finałowej. - Teraz potrzebujemy odpoczynku, żeby jutro być w stanie wykorzystać swoje szanse. Będziemy analizować grę ZAKSY. Jutro oczekuję dobrego spotkania.

 

 

Na co brazylijczycy zwrócą uwagę w szczególności?ZAKSA charakteryzuje się bardzo dobrą obroną, tak naprawdę są drużyną kompletną, ponieważ każdy element funkcjonuje tam bardzo dobrze. Jutro przede wszystkim musimy dobrze zagrywać.

 

 

 

 

 

 


Polecamy takżepolecamy

Nadchodzące transmisje

Liga typerów

Kto wygra mecz

weź udział w lidze typerów

Ranking generalny typowaniaWarning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (_session) in Unknown on line 0