KMŚ 2017 - Konferencja prasowa po meczu Cucine Lube Civitanova - Sarmaye Bank
Cucine Lube Civitanova postawiła kropkę nad „i” i z kompletem zwycięstw opuszcza Opole, by w Krakowie walczyć o tytuł najlepszej klubowej drużyny na świecie.  
KMŚ 2017 - Konferencja prasowa po meczu Cucine Lube Civitanova - Sarmaye Bank

Adel Gholami, środkowy Sarmaye Bank

Chciałbym pogratulować przeciwnikowi. To był dobry mecz. Zdobyliśmy dużo doświadczenia, nawet jeśli przegraliśmy to pokazaliśmy walkę.

 

Mostafa Karkhaneh, trener Sarmaye Bank

Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy wziąć udział w tym turnieju. To było dla nas bardzo dobre doświadczenie. Zagraliśmy w trudnej grupie. Lube ma w swoich szeregach Juantorenę, który jest bardzo dobrym zawodnikiem. W tym meczu nie mieliśmy już szans na zakwalifikowanie się do półfinałów, ale próbowaliśmy pokazać naszą najlepszą grę. W przyszłym roku również będziemy reprezentować Iran i wzięcie udział w tym turnieju będzie dla nas dobrym doświadczeniem. Musimy poprawić nasz atak i system obrony. W przyszłym roku w Polsce będziemy mocniejsi i wykorzystamy to doświadczeniem, które tutaj zdobyliśmy.

 

Dragan Stankovic, kapitan Cucine Lube Civitanova

To było dla nas kolejne ważne zwycięstwo. Ukończyliśmy zmagania grupowe na pierwszym miejscu. To była bardzo trudna grupa. Dzisiaj zagraliśmy przeciwko drużynie, która już wczoraj straciła swoje szanse na zakwalifikowanie się do półfinałów, ale wiedzieliśmy, że będą próbowali wygrać i zrobiliśmy co mogliśmy, aby ich zatrzymać. Nasza obrona i atak zrobiły dzisiaj różnicę. Zagrywaliśmy dobrze w bardzo ważnych momentach, szczególnie w końcówkach setów.

 

Giampaolo Medei, trener Cucine Lube Civitanova

Chciałbym pogratulować irańskiej drużynie, która zagrała dobry mecz, bez dwóch ważnych zawodników. Nie mieli nic do zdobycia w tym meczu, ale zagrali bardzo agresywnie. Dla mnie nie jest to normalnie żeby zagrać z taką agresją w takiej sytuacji, więc gratuluję. Ten mecz był trudny dla nas, ponieważ byliśmy już nieco zmęczeni. Moja drużyna zagrała dobrze szczególnie w końcówkach setów. Zakończyliśmy rywalizację grupową na pierwszym miejscu, co pozwoliło nam zdobyć mentalność zwycięzcy i mam nadzieję, że z taką samą mentalnością zagramy półfinały.

 


Polecamy takżepolecamy

Nadchodzące transmisje

Liga typerów

Kto wygra mecz

weź udział w lidze typerów

Ranking generalny typowaniaWarning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (_session) in Unknown on line 0